Пловдив скоро не бе виждал такава безпардонност

6447
2

Пловдив отново показа, че няма невъзможни неща на пътя. Бяло "Ауди“ бе заснето как спокойно се движи по тротоара, сякаш това е най-нормалното нещо на света. След кратката си "разходка“ по пешеходната зона, колата с включени аварийни светлини слиза на бул. "Освобождение“ и се включва в движението.

Клипът е публикуван в социалните мрежи от пловдивчанин, който се е движел с такси и е станал неволен свидетел на сцената. Видеото вече събира стотици реакции - от възмутени коментари до шеговити предположения.

Подобно поведение е изключително опасно, особено в дъждовно време, когато настилката е хлъзгава, а видимостта ограничена.

Дори и с включени аварийни, това не е оправдание да се превръща тротоарът в импровизирана лента за движение.

Пешеходците заслужават безопасност, а не адреналинови изживявания по пътя към магазина.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: