Пловдивската полиция: Престанете да карате в аварийната лента на магистралата!

13298
13

От сектор "Пътна полиция" при областната дирекция на МВР Пловдив отчетоха намаление на пътнотранспортния травматизъм в Пловдивска област от началото на годината досега спрямо същия период на 2016 година, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Статистическите данни бяха оповестени на брифинг днес от 11 часа на ул. "Васил Левски". 
"Тежките пътнотранспортни произшествия до вчера, 31 юли 2017, са със 137 по-малко, загиналите са 16 по-малко, а 117 по-малко са ранените в сравнение със същия период на 2016 година. Това ни задължава да продължим с активните действия, включително през почивните дни и особено през активния летен сезон. Също така искаме да напомним за абсолютната забрана да се шофира в аварийната лента по магистрала "Тракия", както и да призовем винаги да се оказва съдействие на колеги, претърпели техническа повреда на пътя".



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (13)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: