Пловдивска майка алармира за безотговорно отношение към децата
Здравейте, Plovdiv24.bg! Пиша ви, защото съм възмутена от безхаберието на фирмата, пръскаща тревните площи срещу кърлежи. На 23 април, както всеки друг ден, аз и много други майки заведохме децата си в парка до църквата в "Смирненски".
Там те тичат и играят на тревните площи поради липса на площадка в този прекрасен парк. След час игра на тревата с ужас установихме, че е пръскано с отрова за кърлежи от една-единствена бележка, поставена на една от пейките, които са около 20 в целия парк. Това е пълно безхаберие за здравето на децата ни. Как е възможно в такъв голям парк да има само една бележка?