Пловдивчанин купи "Хайнекен", изпи я и тогава разбра нещо, което го ужаси

Автор: Васил Динев
Коментари (16)
14:09 / 09.01.2018
54536
Пловдивчанин си купи 5-литрова бира "Хайнекен", изпи я и тогава разбра нещо, което го ужаси. За преживяванията си разказа за Plovdiv24.bg самият Митко Иванов: "През декември си купих от магазин "Кауфланд" на "Брезовско шосе" петлитров кег с бира "Хайнекен". След като я изпихме, установих, че вътре има предмет с неустановена структура, вероятно пластмасов. Искам да зная какво е това, токсично ли е и как е попаднало там. В Агенцията по безопасност на храните казаха, че не могат да направят нищо, понеже не пазя касовата бележка. Подал съм жалба и в Комисията за защита на потребителите, но не зная какво да очаквам и оттам. Свързах се с дистрибутора "Загорка", откъдето ми казаха да пия една студена вода".

Читателят ни се оплака основно от отношението на производителя на пенливата напитка. Какво още разказа той гледайте във видеото.


Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (16)
Още новини от Новини от Пловдив:
Един килограм пластмаса за една книга безплатно, само днес
Буден пловдивчанин: Къде е полицията? Този ужас се случва буквалн...
Строят нов корпус за лечение с най-съвременна техника в КОЦ Пловд...
Община Пловдив си иска 7200 кв. м от държавата
Окончателно Пловдив остава с един заместник-кмет по-малко
Хотелиерите скочиха срещу новите правила за паркиране в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).