Пловдивчанин: Чупим си колите в огромни дупки

5354

Сигнал за огромни дупки в "Източен" постъпи в редкацията на Plovdiv24.bg. Ето какво споделя пловдивчанин:
На ул. "Владая" в район "Източен" от 1 година има няколко огромни дупки. Всеки ден се чупят коли и бусове. Положението обаче става отчайващо когато завали, защото мястото става като язовир.

Тъй като работим в района и сега като е затворено влизането откъм хотел "Сити" цялата Индустриална зона минава през тези кратери. Който ги знае добре, но за тези които не знаят, в дупките влезнат ли половината там остават. Подава ли сме сигнали до Общината но резултат засега няма.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: