Пловдивчанин: Ако контейнерът ви е прелял, оставяте отпадъците си пред Общината

6602
3

Поредната грозна гледка с боклуци ядоса пловдивчанин, видя Plovdiv24.bg. Във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив" той е коментирал и е качи, с които показва големият размер на отпадъци, които са изхвърлени около контейнерите за боклуци от хората:

Според Вас, кой е виновен за тази гледка.

Хората, които изхвърлят едрите си отпадъци край контейнерите, защото няма, кой да ги санкционира.

Или общината, според която е по-рентабилно да почиства на десетина дни с багер, няколко самосвала и трима хамали, и още на втория ден гледката да е подобна, вместо да постави големи контейнери за строителни отпадъци, за което сме молили не веднъж.

Снимките са от 'Кючук Париж", но картинката е подобна на много места из Пловдив.

Ето какво коментират хората:

"Всички сме виновни и хората че мълчим и общинарите."

 

"Манталитетът е виновен!"

"Общината взема доста пари за такса смет, а после нямаш право да изхвърля почти нищо...."  

"Трябва да заявиш контейнер срещу заплащане."

"Европейска столица на културата."   

"Контейнерите за събиране на едрогабаритен отпадък по райони, които са в сайта на общината, ги има само на хартия. На място няма нищо.

"Ако контейнерът ви е прелял, оставяте отпадъците си пред общината".

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Сигнали от родители задействаха общински съветници в Пловдив за м...
Още една павирана улица в Пловдив отива в историята
УХТ-Пловдив обяви важни срокове и условия за прием на нови студен...
Пловдивската пожарна стана като нова с 1,6 млн. евро
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).