Пловдивчани са оптимисти за новата 2015-та година
Пловдивчани са оптимисти за новата 2015-та година, показа допитване в най-четената в града ни медия.
На въпрос "Какво очаквате да бъде новата 2015-та година?", болшинството от 64% отговарят, че очакват да е по-добра.
Едва 19% са песимистите, които очакват да е по-лоша, а 18% от анкетираните отговарят, че нямат никакви очаквания за новата година.
Екипът на Plovdiv24.bg Ви пожелава весело посрещане на новата година и повече успехи и оптимизъм през нея.