Пловдивчани поискаха нова спирка, ето къде и защо
Пловдивчани поискаха временна спирка на градския транспорт след новия светофар на Околовръстното и преди Обръщалато, научи Plovdiv24.bg.
Хората са изпратили и специална подписка в подкрепа на желанието си. Кметът на район "Южен" Борислав Инчев заяви за читателите на сайта ни, че вече е запознал ОП "Организация и контрол по транспорта" с проблема.
"Засегнатите искат временната спирка заради голямото разстояние от последна спирка на Обръщалото и домовете им. С въвеждане на временната организация на движението заради затварянето на "Коматевско шосе" това лесно може да се уреди", коментира той.
Предстои решение за спирката да бъде взето от общинската комисия.
Борислав Инчев