Отново катастрофа на Сточна гара при непозволен обратен завой

13145
83

За пореден инцидент на кръстовището на бул."Христо Ботев" и ул. "Авксентий Велешки" сигнализираха читатели на Plovdiv24.bg. Инцидентът е станал днес следобед, като е предизвикал сериозни затруднения в трафика. Отново става въпрос за извършване на непозволен обратен завой там.
Ето и какво ни пише един от сигнализиралите за ПТП-то читатели:Поредната катастрофа на Сточна гара. Масово на кръстовището се правят забранени обратни завои. Таксиметров шофьор направи обратен и блъсна друга кола. След катастрофата от таксито слезна бременна жена с детето си и си тръгнаха,а шофьорите останаха да чакат полицаите, които както винаги се забавиха. И въпреки това, останалите продължават да правят обратен завой на същото място. Дори пред очите на полицаите.

Виж коментарите (83)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).