Oпасна шахта се отвори в район "Западен"
За опасна шахта в район "Западен" сигнализира читател на Plovdiv24.bg. Ето какво ни обясни той, като публикуваме сигнала му без редакторска намеса:
"Току-що минах по бул. "Пещерско шосе" от "Прослав" в посока новият магазин Лидл, точно преди Лидл в лява лента на една шахта капака е отворен и ще стане голяма беля."
Plovdiv24.bg се свърза с кмета на район "Западен" Тони Стойчева, за да отправи сигнала към нейните компетенции, а тя ни увери, че веднага ще отиде на място да провери.
Минути след това кметът на "Западен" се свърза с нас, за да ни увери, че заместник-кметът е оправил шахтата, а причината за нейното отваряне е, че през нея е минал камион, който е разместил капака.
Тони Стойчева