Около 1000 протестиращи и днес шестват в Пловдив

5350
8

За 15 ден в Пловдив се провежда протест срещу правителството на Пламен Орешарски и областния управител Венцислав Каймаканов. Около 1000 човека се събрха днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Протестиращите отново се спряха пред офиса на Атака, както и снощи. Предходните дни те подминаваха с мълчание сградата, в която се помещава партията на Волен Сидеров. От вчера заради действията и изказванията на Сидеров протестиращите в Пловдив скандират пред офиса на Атака в Пловдив с искане за сваляне имунитета на Сидеров. 
Иначе маршрутът и тази вечер е същия, както и предходните дни.
Във връзка с блокирането на магистрала Тракия в неделя от 10:30 ч., за което вече съобщихме, протестиращите приканиха всички желаещи да се включат в блокадата, да се съберат в 9:00 ч. пред Областна управа, от където ще има извозване към точката за протест на магистралата.
Утре ще има два протеста. Първият ще започне в 10:00 ч. с блокиране на жп линиите на Централна гара в Пловдив, а вторият ще е традиционния вече вечерен в 18:30 ч. пред Общината.

Виж коментарите (8)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: