Ограничават движението в подлеза на "Гладстон" заради подмяна на осветлението

5253
1

Във връзка с извършване на аварийни дейности по възстановяване на осветлението в подлеза на ул. "Гладстон" - северно платно от утре до 01.09.2017 г. включително за времето от 08:00 ч. до 13:00 ч. се налага спиране на движението в крайната дясна лента. За това информираха от ОП "Организация и контрол на транспорта".

Ремонтните дейности ще започнат от западната страна на подлеза в посока изток. Създадена е временна организация на движението. Обектът ще бъде обозначен със съответната вертикална сигнализация. От общинското предприятие напомниха, че в края на миналата седмица приключи възстановяването на осветлението в южното платно на съоръжението.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: