Обществена подкрепа за възстановяване на барбекютата в "Лаута"
Много граждани, обществени организации и сдружения са изразили възмущение от вандалския акт в "Лаута" - за това съобщи кметът на район "Тракия" Костадин Димитров. Той с благодарност допълни, че е получил и подкрепа за възстановяването на разрушените барбекюта в парка.
Директорът на КСУ "Свети Георги" Апостол Делев е изразил съпричастност и готовност да помогнат с доброволен труд по време на изграждането на новите барбекюта в зоната за пикник, а от структурата на Предприемачи ГЕРБ и общинският съветник Иван Вичков са заявили готовност да дарят две от тях.
Намеренията на районната администрация са вместо съществуващите досега три барбекюта да бъдат поставени общо шест.
Този браузър не поддържа видео елемента.
Костадин Димитров