Нова страшна катастрофа в Пловдив, едната кола пламна като факла!

22892
2

Още една страшна катастрофа стана снощи в Пловдив, научи Plovdiv24.bg. Мястото - южното платно на булевард "Санкт Петербург" след надлез "Родопи" в посока "Тракия" в непосредствена близост до кръстовището на Аграрния университет. Няма данни за тежко пострадали хора. Ето какво ни разказа наш редовен читател:
"Снощи около 24:00 часа вследствие на висока скорост лек автомобил удари друга кола, завъртя се и малко след това пламна. Инцидентът се случи в близост до "Макдоналдс" в посока "Тракия". Пожарната се появи бързо и успя да загаси колата, преди да стане по-сериозно. Изпращам снимки от случилото се".

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: