Николай Радев: Работата на Тотев може да бъде оценена и положително, и отрицателно

4652
7

Plovdiv24.bg стартира инициативата за "Оцени двугодишното управление на кмета Тотев". Предоставяме на негово величество читателя да даде оценка на управлението на кмета до момента.

Също така обаче се обърнахме и към най-големите му критици, лидерите на местните опозиционни партии.

Ето какво сподели Николай Радев от БСП като впечатления от двугодишното управление на Тотев:

До момента от мандата на Иван Тотев като кмет на Пловдив изтекоха 2 години. Оценката за работата му като градоначалник е в две посоки - положителна и отрицателна. Това заяви пред репортер на Plovdiv24.bg председателят на ППГОС от БСП Николай Радев.

Положителните страни на управлението на Иван Тотев са асфалтирането на основни пловдивски булеварди и подобрената донякъде визия на централната градска част.

"Трябва да отбележим и отрицателната страна обаче. Това е липсата на внимание към малките квартални улици в покрайнините на града, където също живеят пловдивчани. Но основното, което ние отправяме като много голяма критика към кмета и към управляващата партия ГЕРБ, е безоснователно повишаване на данъците с около 30% в град Пловдив", категоричен беше Радев.

По думите му в предходните 4 години управление не са повишавани заплати, стипендии, пенсии. Сега данъците са повишени и това е много тежко финансово натоварване за гражданите на Пловдив.

"От един много социален град през предишните 4 години на управление Пловдив се превърна в тежък за живеене град в последните две години при управлението на господин Тотев", завърши Радев.
Вашата оценка, подкрепена с коментар, за двугодишното управление на Тотев, можете да дадете тук!

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).