Николай Ненчев в Пловдив: Ще изпълня всичко, което поех като ангажимент

2218

Посланието, което отправям към гласоподавателите, е за силна вяра в доброто, в последователите си, в мечтите си и в близките си хора, каза Николай Ненчев по време на закриването на предизборната кампания на реформаторите в Етнографския музей в Пловдив. Той каза, че е зареден с много емоция и смисъл.
"Днес казвам, ние не сме само съидейници, ние сме приятели. Това са най-прекрасните хора, с които имах честта да работя и ще продължа да работя. Не очаквайте от мен да кажа, че закриваме , каквото и да е. Точно обратното, ние сега започваме, няма нищо да закриваме, продължаваме заедно! На този свят има различни каузи, има краткосрочни, такива които се случват и други, които умират. Нашата кауза е дългосрочна!", с тези думи се обърна към пловдивчани, симпатизанти и кандидатите за народни представители от коалиция "Реформаторски блок - Глас народен" водачът на листата за 16 МИР Николай Ненчев.
В музея на Старинен Пловдив Ненчев сподели, че е силно обезпокоен от изявленията на основния му опонент в предизборната надпревара под тепетата - другарят Иво Христов, който обяви публично, че България трябва да излезе от ЕС и НАТО. 
"Ние трябва да продължим от този възрожденски храм в хилядолетния град каузата на нашите предци. Нашата обща кауза е дългосрочна и корените на тази кауза са в миналото. Тя е каузата на Ботев и Левски - да бъдем наравно с останалите европейски народи. Няма да предадем тази кауза."
Водачът на листата на коалицията, която е под № 26 в интегралната бюлетина, припомни християнската притча, че човек бързо трябва да забравя това което е дал, но никога онова, което са му дали. "От тук нататък аз няма да идвам при вас като вашия народен представител, а като ваш длъжник, заяви Николай Ненчев. Той обеща всяка седмица да казва на подкрепилите го пловдивчани какво е свършил и какво ще очаква от тях да получава, въпроси и указания за това, което не е свършил. 
"Бях силно мотивиран още от първия ден на предизборната кампания, в края й съм още повече. Ще бъде голям грях, ако подведа хората или не изпълня всичко онова, което обещах по време на тази кампания", каза още бившият министър на отбраната.
Пловдивчани ми споделиха, че ако вярваме, ако сме заедно и единни, ще постигнем всичко", заяви Николай Ненчев и допълни, че е останал с впечатлението, че жителите на града под тепетата имат нуждата от ценности, силни послания и доказателства.
Той обеща, с ръка на сърце, да изпълни всичко, което е поел като ангажимент - в името на прекрасните хора пловдивчани, в името на бъдещето на Пловдив, България и нашите деца.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Шефката на Пловдивския административен съд с номинация за КПК от ...
Стрелба и арести в "Столипиново"
Образование за професиите на бъдещето в ПГЕЕ: Нова зона по роботи...
Областният управител и кметът на Пловдив уважиха КТ "Подкрепа"
Сигнали от родители задействаха общински съветници в Пловдив за м...
Още една павирана улица в Пловдив отива в историята


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).