Не спират с бележките по автомобили в Кючука, този път обаче е различна
Отново бележка на чистачката на автомобил предизвика вниманието на пловдивчани във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив и околността". За разлика от предишните пъти обаче сега е доста любезно написано обръщение, а именно:
"Моля, спрете нормално, заемате място за два автомобила. Благодаря. Всички искаме да паркираме".
Бележката е придружена и с изрисувано личице.
Авторът на снимката е добавил: "Нейде из Кючука. Всички искаме да паркираме".
Според коментиращите:
"Културно се е отнесъл, а не да вдига чистачки."
"Прав е човекът"
"Все пак е бмв, не знам какво очаквате."
"То на тез с тая марка им е простено!"
"Нормално, виж как некадърно си паркирал."