Наводнен подлез и съборени дървета след вчерашната буря в Пловдив

6317

Заради вчерашната буря в Пловдив бе наводнен подлез, а няколко дървета бяха съборени. Това съобщи инспектор Цвятко Дешев, говорител на пожарната. Екипи са отводнявали на две места в града след следобедната буря. Наводнен е бил подлез на бул. "България" и козметично студио. От бурята е имало и паднали на три места дървета. Едното дърво е било върху покрив. Няма данни за пострадали хора. Първият сигнал за паднало дърво е постъпил при дежурния в пожарната в 16.12 часа за ул. "Петър Стоев" в Пловдив. До 17.30 часа са постъпили още два такива сигнала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: