Намериха труп на жена в Марица

10967

Труп на жена беше изваден от Марица вчера следобед. Тялото, открито в реката, е на 41-годишна жена от Пловдив, съобщиха от полицията.

Според информацията починалата живее в квартал "Столипиново", в близост до който е открита.

Все още не е ясно каква е причината за смъртта, не се изключва версията за самоубийство.

Съседи на удавената подозират, че може и да е била убита. Няколко човека от квартала видели тялото заплетено в клоните и подали сигнал на 112.

41-годишната Мюрем е изчезнала преди два дни. Съседи от блока, в който живеела със сестра си споделят, че тя е била с психично заболяване и често получавала кризи, защото не пиела редовно лекарствата си.

Съседите ѝ разказват, че е добра и безобидна жена.

При първоначалния оглед не са открити следи от насилие. Предстои да бъде направена аутопсия на трупа. По случая е образувано досъдебно производство.

Процесуално-следствените действия продължават.



Източник: Дарик
Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...
Спряха процедурата за спортен имот в Пловдив, връщат парите на ка...


Виж още: