Най-накрая отвориха за движение булевард "България"

7258
12

"Възстановено е движението по северното и южното платно на бул. "България", в отсечката от колелото на Панаира до служебния му вход". Това съобщи главният секретар на общината Борислав Инчев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Стана ясно, че утре (22.04.2011) от общината имат намерение да пуснат за движените, по новооткритите отсечки на булеварда и масовия градски транспорт. 
Припомняме, че пускането в движение на двете платна на булеварда, беше отлагано неколкократно. 
Във вторник тази седмица Борислав Инчевзаяви специално за Plovdiv24.bg, че по принцип строителните работи по отсечките са завършени и се чакаше само решение от комисията на КАТ, която трябваше да заседава днес.
Явно от КАТ, са казали дългоочакваното "Да", защото пускането на булеварда за движение вече е факт. 

Виж коментарите (12)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: