Надраскаха обновения подлез до Пощата
Надраскана тази сутрин осъмна боядисана вчера стена от северната страна на подлеза на ул. "Гладстон" при Централна поща.
"Близо месец работници на ОП "Чистота" извършват цялостно освежаване и ремонтни дейности по съоръжението, но още преди да са приключили, отново се появяват драсканици. Това много затруднява работата ни, но няма да се откажем да направим Пловдив по-чист и приветлив", коментира заместник-директорът на предприятието Златин Велев.
Междувременно служители на фирмата заличиха появилия се миналата седмица графит до археологическите разкопки на Одеона.