Над 9 000 подписа срещу високите сметки за ток и монополите в Пловдив

9560
29

Над 9 000 подписа и 80 жалби срещу високите сметки за ток и монополите са събрани в Пловдив по инициатива на "Организацията за обществена самозащита ЕДНО". Това съобщи Благовест Стефанов, координатор на организацията в града. Той каза, че цялата ситуация в държавата е много неприятна и гражданите са тези, които губят от политическите игри. 
"Това, което ние можем да направим, е да продължим с гражданските си искания", каза още Стефанов. 
По думите му оставката на Бойко Борисов не променя нищо и те ще продължат да протестират срещу монополите. Опитите за политизиране на протестите в Пловдив са налице, но мисля, че няма да успеят, каза още Стефанов. В неделя общонационален протест ще се проведе от 11.00 часа пред Централна поща в Пловдив.



Източник: радио "Фокус"
Виж коментарите (29)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: