На такива шофьори и вдигнати чистачки им е малко

12051
3

Пловдивските шофьори отново се състезават кой да паркира по-нагло. Сериозна надпревара се е разиграва в една от пловдивските улици, където първото място и приз за най-нахално паркиране печелят тъкмо няколко носители на книжки.

Мястото е срещу Математическата гимназия в Пловдив, видя Plovdiv24.bg. Автомобилите са заели целия тротоар на блока срещу сградата, където всъщност се помещават две училища с около 2000 деца, които учат всеки ден на две смени. Въпросната улица е “Момина сълза" в район “Западен", а колите са паркирани буквално под прозорците на блока.

От другата страна до оградата на училището също има десетки паркирани коли. Така единственият вариант човек на премине е като върви по улицата.

На такива шофьори и вдигнати чистачки на автомобилите е малко, затова призоваваме контролните органи - “Общинска охрана", “Общинска полиция" да се самосезират по повод подобни скандални паркирания, за да въведат ред по кварталите на Пловдив.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).