Моторист загина при тежка катастрофа край Хисаря, ударил се е в пловдивски бус

12436

Тежка катастрофа е станала днес по обяд на изхода на Хисаря за Пловдив. От областния град по посока курорта се е движел мъж, с неизвестна за сега самоличност, с мотоциклет.

Той е навлязъл в насрещното движение и се е ударил челно в движещия се от Хисаря към Пловдив бус. От удара моторът е отхвръкнал и се е забил между две дървета, мотористът е починал на място.

Водачът на буса не е ранен. Предполага се, че жертвата е управлявала с висока скорост мотора, пишат от Блиц.

Движението не е преустановено, то се регулира от полицаите от РУ Хисаря и се осъществява в едната лента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Асен Атанасов е задържаният за бруталното отвличане на жена и дет...
От баница до "Гараш": Влогъри останаха без думи от вкусовете на П...
Спипаха в Пловдив сириеца, спретнал бруталната гонка с полицията ...
Предприемач: В държава с три пъти по-високи доходи от България це...
Лекар от Пловдив: Хашимото е заболяването "хамелеон"
За един имот в Пловдив вече има само един купувач, пазарът се сри...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).