Маркировката на улиците в Пловдив продължава

2358

Полагането на хоризонтална пътна маркировка в Пловдив продължава, а от четвъртък миналата седмица стартира и маркировката в район "Тракия". Това заяви зам.-кметът Александър Държиков, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Той отбеляза, че вече са маркирани доста булеварди, сред които "Цар Борис ІІІ Обединител", "6-и септември", "Източен", "България", "Княгиня Мария Луиза", "Христо Ботев" до Бетонния мост, "Асеновградско шосе", "Кукленско шосе", "Ландос" и други.
Държиков припомни, че продължава и поставянето на антипаркинг колчета в града на тепетата. 1500 са от по-масивните, каквито се поставят към момента от северната страна на бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" (след Тунела в посока Панаира). Поставят се в целия град и 1000 антипаркинг колчета от жълто-черните.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).