МВР Пловдив събира всички важни фактори

4569

По разпореждане на ст. комисар Атанас Илков днес в сградата на областната дирекция на МВР ще се проведе среща за обсъждане на мерките за взаимодействие и повишаване на ефективността от съвместната дейност по опазване на обществения ред и недопускане на закононарушения с представители на местната власт и институциите.

Покани за участие са отправени към областния управител Здравко Димитров, кмета на града инж. Иван Тотев, кметовете на райони и на общините Куклен и “Родопи", началника на РУО Иванка Киркова, директори на училища. Ще присъстват и началниците на шестте районни управления в областния град.

По същото време паралелни срещи ще се организират и проведат от началниците на районните управления в Асеновград, Карлово, Първомай, Раковски, Стамболийски, Труд и Хисаря с кметовете на съответните общини и населени места и директори на училища.

Инициативата е в рамките на традиционното добро партньорство и сътрудничество на полицията с местната власт, държавните институции и обществени организации. Наред с темите за съвместните дейности по гарантиране на сигурността в региона, основен акцент ще бъде поставен и върху цялостната организация около провеждането на евроизборите на 26.05.2019 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Временна организация на движението по няколко улици в Пловдив дне...
Костадин Димитров награди ученици с национални отличия от ОУ "Душ...
Стаменов: 150 години никой не се нае да ремонтира Хуманитарната г...
Обявиха за продажба известен ресторант в "Тракия"
Верижна катастрофа блокира Околовръстното на Пловдив
Сринаха със земята ресторант "Антик"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).