Лекари: Сержант Тепавичаров е убил съпругата и децата си, докато са спели

14324
26

Сержант Георги Тепавичаров е застрелял двамата си синове Илия и Ангел - на 8 и 4 г., и съпругата си Николина и се е самоубил в петък срещу събота през нощта. Според лекари смъртта е настъпила, докато жената и момченцата са спели.
Жената на военния е открита на леглото в спалнята с куршум в главата. Илия и Ангел и бащата са били в детската стая. Децата са лежали в креватчетата си, а сержант Тепавичаров - на земята. Тялото му било затиснало вратата и по тази причина брат му Костадин не е могъл да я отвори.

Лекари, извършили аутопсията, са направили заключението, че Николина и децата са били застреляни, докато са спели в спалнята и детската. Медиците смятат, че убитите не са се мъчили преди смъртта си.

Четиричленно семейство - Георги Тепавичаров на 32 години, 29-годишната му съпруга Николина и двете им момченца - на 8 и 4 години, бяха открити мъртви вчера в дома им. Четиримата са живеели в апартамент в пловдивския квартал "Кючук Париж".



Източник: БЛИЦ
Виж коментарите (26)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).