Костадин Димитров награди победител в кампанията "Регистрирай куче и спечели награда"

4132

Още един собственик на новорегистрирано куче в "Тракия“ бе отличен в кампанията  "Регистрирай куче и спечели награда" на Община Пловдив, съобщи кметът на района Костадин Димитров. Това е Катерина Попова, стопанин на голдън ретрийвъра Сара. Генерираният на случаен принцип от електронната система на Община Пловдив картон № 8150 за новорегистрирано куче им донесе предметни награди, които включват легло, шампоан, четка и други аксесоари за Сара.

Кампанията  "Регистрирай куче и спечели награда" се провежда за четвърта поредна година и е насочена е към собствениците, които стриктно спазват разпоредбите и надлежно декларират притежаването на домашните си любимци. Целта на кампанията е да стимулира активността на стопаните в това им задължение. 

Предвидено е 12 изрядни притежатели на кучета, да получат пакет подаръци за своя любимец /разнообразни аксесоари и груминг услуги/, ако до 10-ти декември 2018 г. регистрират своя домашен любимец в районната администрация по местоживеене.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Сигнали от родители задействаха общински съветници в Пловдив за м...
Още една павирана улица в Пловдив отива в историята
УХТ-Пловдив обяви важни срокове и условия за прием на нови студен...
Пловдивската пожарна стана като нова с 1,6 млн. евро
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).