Костадин Димитров: Работим за нов пенсионерски клуб в "Тракия"

2935

Да потърси възможности за нов клуб на пенсионера в "Тракия" се ангажира районният кмет Костадин Димитров. Това стана по време на празника на членовете на пенсионерския клуб в блок 46-ти. В хода на срещата той подчерта дългогодишното си сътрудничество с хората от третата възраст в района и подкрепата, която получава от тях.

"Имал съм разговор с всеки от вас, решавали сме проблеми, набелязали сме какво трябва да правим. Благодаря за този искрен и конструктивен диалог", заяви кметът на "Тракия" Костадин Димитров.

От името на присъстващите ръководителят Людмила Начева заяви, че в лицето на Костадин Димитров имат приятел, на който могат да разчитат. Тя благодари за условията в Клуба, в който десетки мъже и жени от район "Тракия" провеждат всекидневните си срещи и прекарват пълноценно свободното си време.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
В Пловдив сложиха край на сагата с голите снимки
Мощна акция в Пловдив: Десетки арестувани, МВР влезе в голям търг...
Празнува генерал, роден в Пловдив на днешния ден преди 51 години
Клиент обра шофьор на такси в Пловдив
Шофьорка прати в болница моторист след сблъсък в Пловдив
Пловдивският общински инспекторат започва проверки на строителни ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).