Кошмарни задръствания се образуваха тази сутрин в Пловдив

8074
18

Кошмарни задръствания се образуваха тази сутрин в района на Южна индустриална зона в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Причината - неработещи светофари. Ето какво написа по този повод наш ледовен читател:
"Здравейте, откакто смениха светофарите на кръстовището на бул. "Кукленско шосе" на въртящия се мотокар на завод "Рекорд", дублиращият светофар в посока Околовръстното не работи. 
Още преди три месеца звънях за него на номера, който са дали, но тогава ми казаха, че е така, защото ще правят лява секция.

Едва миналата седмица оправиха дублиращия светофар, но секция за лявозавиващите няма, а и на всичкото отгоре не му свети зелената светлина?!

Лява секция на това кръстовище е много необходима, тъй като сутрин се образува дълга колона за лявозавиващи и обратнозавиващи и много коли правят завоя от средна лента, което е опасно и неправилно.

Моля да предвижите въпроса за лявата секция към отговорните органи, тази сутрин се свързах с фирмата за неработещия дублиращ светофар, но не знаеха нищо за лява секция... Поздрави!".

Виж коментарите (18)
Още новини от Новини от Пловдив:
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...
Спряха процедурата за спортен имот в Пловдив, връщат парите на ка...


Виж още: