Коли съсипаха зелена площ в Пловдив
Редовен читател на Plovdiv24.bg се свърза с редакцията, за да ни разкаже за до болка познат на всички ни проблем - паркирането в зелените площи на града и разрушаването на зелената система и междублоковото пространство. Даваме му думата, за да сподели проблема си:
Здравейте,
Отново прилагам клип в който се вижда как коли, паркират на скоро озеленената площадка на улица "Иларион Макариополски". Както си виждате, благодарение на тях, трева вече няма.
Моля, да адресирате до институциите.
Този браузър не поддържа видео елемента.