Кола, излизаща от бензиностанция, е причинила верижната катастрофа на магистралата край Пловдив!
Няма пострадали при днешната верижна катастрофа на магистралата край Пловдив, научи Plovdiv24.bg. Ето какво казаха от пресцентъра на ОД МВР Пловдив за читателите на сайта ни:
"Фиат" с пловдивска регистрация излиза от бензиностанция и при престрояването се озовава в крайна лява лента, отнемайки предимство на движещ се по нея друг автомобил - софийски "Фолксваген".
Следва сблъсък между двете коли, в които след това се удря и камион "Камаз" със смолянска регистрация. Движението в район на инцидента - 123-ти километър, временно е затруднено.