Кметът отчита двугодишното си управление на 17 декември
На 17 декември кметът Славчо Атанасов ще отчете резултатите от двугодишното си управление, научи Plovdiv24.bg.
До 23 ноември ще трябва да се отчетат заместниците му, а до края на ноември и районните кметове, които публично очи в очи ще запознаят преди отчета на градоначалника гражданите от своите райони за свършеното през преполовения вече мандат.
Все още се уточнява залата, в която Славчо Атанасов ще говори пред пловдивчани за успехите и неуспехите в досегашната си работа. Очаква се тази година тя да бъде достатъчно голяма, за да побере всички желаещи да чуят от първо лице своя кмет.