Кметът: Пловдив вече е най-добрият град за бизнес

12715
27

"Пловдив вече е известен като най-добрият град за бизнес, през 2019 година ще е Европейска столица на културата. Ние обаче искаме да го превърнем в отличен град за живеене. За целта направихме много подобрения в инфраструктурата, образованието, искаме това да се случи и по отношение на здравния сектор. Пловдив отново събира науката и бизнеса; този път, за да покаже развитието на медицинския бизнес у нас". 
Това заяви кметът Иван Тотев при откриване един от най-престижните форуми за здраве - Международна изложба за медицина, стоматология и фармация "Медикус, Денто, Галения", предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
"Ние сме свикнали от нашия град да тръгват много иновации, надявам се от изложението да тръгнат още нововъведения", обърна се Тотев към изложителите, които тази година са от 20 държави. 
След официалното прерязване на лентата кметът направи обиколка на изложението, за да се запознае с впечатляващата техника, продукти и новости в бранша. Пловдивчани могат да разгледат изложбата, представяща високите технологии и създадените с тях иновативните продукти за терапия и профилактика, инструменти и материали, до 21 октомври. 

Виж коментарите (27)
Още новини от Новини от Пловдив:
С впечатляваща демонстрация на военни кучета в Пловдив закриха ме...
Търновски писатели гостуват в Пловдив за специална литературно-му...
След трагедията в Челопеч: Има ли кой да озапти бесните гастербай...
Правителството на Радев призна: Няма да направим Околовръстното н...
Безплатни консултации с водещи психиатри в Пловдив през целия юни...
Маратон от сватби в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).