Какво става в този Пловдив? Двама мотористи са в болница!

19296
2

Около 10.10 ч. в неделя в сектор "Пътна полиция“ е получен сигнал за пътен инцидент на кръстовището на бул. "Александър Стамболийски“ и ул. "Димитър Талев“ в областния град.

По първоначални данни, мотоциклет "Кимко“, управляван от водач с 37-годишен стаж, движейки се по ул. "Димитър Талев“, е навлязъл в лентата за насрещно движение и се блъснал в лек автомобил "Дачия“.

Пострадалият моторист е настанен в болнично заведение без опасност за живота. Няма данни двамата водачи да са употребили алкохол. Работата по случая продължава от служители на сектор "Пътна полиция“.

В съботния ден друг 61-годишен водач на мотопед е пострадал леко при инцидент на ул. "Ландос“ в Пловдив. По първоначални данни, поради несъобразена скорост е загубил контрол над мотопеда и е паднал.

Мъжът е откаран в болница и оставен под наблюдение с фрактура на единия крак. Направената му проба с дрегер е отрицателна. Случаят е отработен по административен ред от служители на сектор "Пътна полиция“.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Временна организация на движението по няколко улици в Пловдив дне...
Костадин Димитров награди ученици с национални отличия от ОУ "Душ...
Стаменов: 150 години никой не се нае да ремонтира Хуманитарната г...
Обявиха за продажба известен ресторант в "Тракия"
Верижна катастрофа блокира Околовръстното на Пловдив
Сринаха със земята ресторант "Антик"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).