Изтръгнати велостоянки се валят край Общината
Изкъртиха велостоянките край Община Пловдив, видярепортер на Plovdiv24.bg.
За съжаление това не е единичен случай, напротив. Вандалщината се превръща в истинска епидемия в последно време. Така например само преди седмици неизвестни изпочупиха едно от нововъведенията за любители на колелета - стойките за първа помощ на велосипеди, монтирани в центъра на града.