Измерват безплатно кръвната захар на благотворителен базар за деца с диабет

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
17:17 / 15.12.2011
1345
Безплатно ще измерват кръвната захар на всички желаещи на 17 декември, събота, от 11 до 16 часа, в мол "Галерия Пловдив". Инициативата е на "Националната асоциация на децата и младите хора с диабет", студентите от Медицински университет - Пловдив от специалност "Медицинска сестра" и най-големия търговско-развлекателен комплекс в Южна България. 

С безплатното измерване на кръвната захар стартира голямата коледна благотворителна базарна седмица, организирана от "Националната асоциация на децата и младите хора с диабет". От 17 до 23 декември, включително, от 11 до 20 часа, всеки, който иска ще може да закупи ръчно направен коледен подарък - от децата с диабет. Щандовете на благотворителния базар ще са разположени в коридора, който води към магазина за бебешки стоки, аксесоари и детски играчки "Jerry", вляво от централния вход на мол "Галерия Пловдив".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Директор на гимназия в Пловдив към зрелостниците: Усмихвайте се, ...
В Пловдив лекуват мъж с рядкото и много опасно заболяване "висцер...
Пловдивчанка: Отдалеч мирише на урина
КНСБ посети три фирми в област Пловдив
Гори незаконно сметище край Цалапица
Две малолетни момичета нанесоха побой над връстничка в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).