Изкъртиха кранчетата на чешмите пред Дома на културата
Граждани сигнализираха за счупени кранчета на новите чешми пред Дома на културата "Борис Христов".
Двете чешми бяха поставени преди месец. Кранчетата са брутално изкъртени, освен това в чешмичките са пуснати хартии, фасове, камъчета, слънчогледови семки и всевъзможни други боклуци.
Остава въпросът на кого пречат новите придобивки в Пловдив и с подобни актове на вандализъм ли ще бъдем част от културна Европа?
Източник: ПОТВ