Избират директори на 17 училища в Пловдив и областта

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:46 / 16.01.2012
2687
Писменият изпит с тест за всички 55 кандидати за директори на 17 училища в Пловдив и областта ще се проведе в сградата на Професионална гимназия по архитектура, строителство и геодезия. Тези, които съберат над 50 точки, ще бъдат допуснати до следващия етап - събеседване.

Това съобщават от Регионалния инспекторат по образование. В града се очаква избор на директори на две от елитните гимназии.

За Математическата гимназия документи е подал Ивайло Старибратов, който сега е на този пост.

За езиковото училище ще се състезават експертът по чуждоезиково обучение в инспектората Мариела Николова, досегашната временно изпълняваща директорка Татяна Вангелова и заместничката Росица Звездарова.

Другите училища, в които ще има нов директор, са ОУ "Елин Пелин", "Димитър Талев" и "Кочо Честеменски".

Източник: радио "Пловдив"


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Обявиха нови имена за фестивала "Франкофоли" в Пловдив
Нефролог от Пловдив: Една от най-често срещаните грешки в ежеднев...
Пожар в източната част на Пловдив
57 години пловдивско училище
Голямо задръстване на АМ "Тракия" край Пловдив
Иван Петков в първите редове на парада за 9 май в Москва


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).