Инспектираха улични ремонти в "Тракия"

5079
3

Кметът на Пловдив инж. Иван Тотев и кметът на "Тракия“ Костадин Димитров инспектираха изпълнението на реконструкцията на улица "Димитър Ризов“ в района. Пътната отсечка вече е напълно преасфалтирана, като предстои след почивните дни да бъде положена маркировката.

Улица "Димитър Ризов“ е продължение на новия булевард "Проф. Цветан Лазаров“ и с нейната реконструкция се осъществява добрата свързаност на два ключови булеварда -"Освобождение“ и "Съединение“..

Рехабилитацията обхвана участък от над 4500 квадратни метра и се финансира от бюджета на Община Пловдив.

Реконструкцията на пътя, по който минават маршрути на масовия градски транспорт, решава дългогодишен проблем с появата на дупки и тяхното периодично кърпене, особено след зимния сезон, подчерта районният кмет Костадин Димитров.

Кметът на Пловдив инж. Иван Тотев заяви, че в капиталовата програма на общината са включени ремонти и на други пътни участъци. Стана ясно още, че предстои работа по бул. "Освобождение“ в района на първи блок в "Тракия“.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).