Има пострадали след сблъсък на магистралата до Пловдив
Трима мъже пострадаха след сблъсък между два автомобила на АМ "Тракия". Това съобщиха днес от ОД МВР Пловдив. Катастрофата настъпила в събота около 23.50 часа в района на 128 километър по посока София. На място служители на сектор "Пътна полиция" установили, че лек автомобил "Ауди" с 29-годишен водач не спазил дистанция и ударил отзад друг автомобил от същата марка, управляван от 38-годишен мъж.
В резултат на сблъсъка двете коли се преобърнали в канавка. В болница са настанени двамата шофьори, на които е взета кръвна проба за алкохол, и 43-годишен пътник от второто "Ауди". Работата по случая продължава разследващ полицай от РУ - Труд. Образувано е досъдебно производство.