Има ли проблем с новите велоалеи, или пловдивчанка преувеличи?

17259
38

За проблем около новите велоалеи сигнализира читателка на Plovdiv24.bg. За какво става дума?
"Здравейте. Искам да споделя моето наблюдение и възмущение. В Пловдив се направи нещо много хубаво - вело и пешеходни алеи. Радвам се, като гледам колко много хора се разхождат и карат колела по алеята на Околовръстното на ж.р. "Тракия.
Похарчиха се доста пари. Дори се метат и мият, но по тях започна да расте трева, бордюрите по края не се виждат и няма кой да я почисти или напръска с препарат.
След година ще заприличат на старите изронени пътеки. Тревата не прощава и лека полека разрушава асфалта. Би трябвало да се огледат отговорните лица и да вземат мерки.
Изпращам ви снимки от алеята, водеща към светофара на Асеновградско шосе.
Надявам се да публикувате моя сигнал и да го прочетат тези които ще вземат необходимите мерки".

Очаквайте и позицията на отговорните институции!

Виж коментарите (38)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).