Има изтичане на газ на "Пещерско шосе", районът бе отцепен

10626
14

Инцидент с изтичане на газ е възникнал на бул. "Пещерско шосе" около 14,30 ч., научи Plovdiv24.bg. При строително-монтажните работи, които се извършват от страна на EVN Топлофикация по булеварда, работници на фирмата-подизпълнител се закачили тръба с газ и по този начин е възникнал инцидента. Всичко това е станало по затвореното северно платно в участъка от ул."Царевец" до ул."Явор".

Екипите на мястото обаче бързо са овладели изтичането и то вече е спряно, няма опасност за хората в района. В близост се намира и газстанция.

Движението бе отцепено от полиция.

Виж коментарите (14)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).