Хиляди излязоха за поредна вечер на протест в Пловдив срещу правителството на Орешарски

7860
12

Хиляди пловдивчани спазиха заканата си и буквално наводниха площада пред Общината в протеста си срещу кабинета "Орешарски", видя репортер на Plovdiv24.bg.

Тълпата пред Фонтаните започна да набъбва значително още в 18,20 ч. Имаше всякакви хора, от майки с деца, до дядовци и баби, недоволни от управляващата ни прослойка.

Някъде около 18,45 ч., след кратко строяване на редиците, голямото множество, въоръжено с вувузели, клаксони, тромбони и още редица шуморазпръскващи инструменти се насочи по традиционния си маршрут по Главната.

Интересно бе и времето, то се влоши адски бързо веднага след като протестиращите тръгнаха на своя поход. Над Пловдив се разрази страшна буря и небето за миг потъмня застрашително.

Plovdiv24.bg ще следи пътят на множеството до края на протеста.

Припомняме, че ще бъдат блокирани 4 кръстовища при протестното шествие от 19 ч. до освобождаването на булеврдите от протестиращите. Ето и кръстовищата: 1. между бул. "Шести септември" и бул. "Васил Априлов"; 2. между бул. "Шести септември" и бул. "Цар Борис III Обединител"; 3. между бул. "Цар Борис III Обединител" и бул. "Христо Ботев"; 4. бул. "Христо Ботев", "Васил Априлов", "бул. "Руски" и ул. "Иван Вазов".

Виж коментарите (12)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: