Голямо задръстване по "Гладстон" тази сутрин

5555
7

Страхотно задръстване имаше тази сутрин малко след 8,00 часа по улица "Гладстон" в посока булевард "Руски", съобщават читатели на Plovdiv24.bg.
Трафикът в областта също е натоварен. Опасност от падащи камъни има по път І-6 София-Карлово-Бургас, както и при проходите "Козница" и "Стражата". Движението по пловдивския участък на автомагистрала "Тракия" се извършва без ограничения.

Временни ограничения за движение на МПС има по пътя Плодовитово-Първомай-Асеновград, където е забранено движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона поради влошеното транспортно-експлоатационно състояние на стоманения мост на р. Марица. Обходният маршрут е Стара Загора-Поповица-път I-8.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).