Читател на Plovdiv24.bg ни предостави снимков материал на "ремонтирания" паркинг пред бл. 235 в "Тракия". Думата ремонтиран е в кавички, защото, както може да видите от галерията към новината, крайният резултат изглежда потресаващо.
Ремонтът на паркинга е продължил близо месец и според читателя ни се е правил от хора, които никога не са чували думите строителство и работа. Материалите за работата са престоявали разпилени по улицата до момента, в който ще влязат в употреба, без маркировка, знаци и осветление, често достигайки до средата на улицата. В крайна сметка бетонните блокчета са положени с 3-4 сантиметрови фуги, запълнени с пръст, така че само до 10-ина дни резултатът от едномесечната "работа" ще е катастрофален.
Според живеещи в блока, още при първото качване на коли на паркинга има разместени бордюри, а при първия дъжд ще потече кал по улицата.
Може би заради късния следобеден час в последния работен ден за седмицата или по друга причина, но не успяхме да намерим за коментар и разяснение как е избрана фирмата изпълнител на ремонта съответния отдел на районното кметство.








Katalunec
на 09.10.2009 г.
Друг е въпроса , че можеше да се изпълни по 5 други начина и 10 пъти по евтино!!!!!!!!!!
Fatall1ty
на 09.10.2009 г.
за да наредят 4 20 метрови реда плочки 1 месец ?! божеее ама те да ги бяха наредили добре пак бива ми то.. тцтц .. само в България може да се види такова нещо . Аз ако живеех в тоя блох тия "майстори" щяха да ядът много псувни всеки ден
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!