Фирма от Минск предлага тролейбуси за Пловдив

7008
1

Фирмата от Минск "Белкомунмаш" е проявила интерес към доставка на тролейбуси за Пловдив, се разбра днес. През следващата седмица заместник-кметът, отговарящ за транспорта, Димитър Цветков и мажоритарният собственик на "Градски транспорт" Ангел Батаклиев заминават за столицата не Беларус, за да огледат тролеите и да разговарят с шефовете на фирмата. "Белкомунмаш" участва в обществена поръчка за доставка на 10 тролея за Бургас, се разбра също днес.

Според приватизационния договор, фирма "Градски транспорт" трябва да купи до края на годината 60 тролейбуса. Чешка фирма също прояви интерес към доставката.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
В неделя пловдивчани ще се насладят на много слънце и летни темпе...
Розово наметало покри паметника на "Альоша" за преминаването на G...
Велошествие в Пловдив тръгва по стъпките на легендарното Джиро
Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив
Почти всички градски автобуси в Пловдив са с променени маршрути д...
Десетки затворени улици и булеварди в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).