"Еразъм" седмица се провежда за първи път в МУ Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:17 / 01.06.2015
1901
Бивши и настоящи студенти от
МУ - Пловдив:
виж още
Намерете бивши съученици, състуденти, колеги и стари приятели! Регистрирайте се или влезте в профила си.
Медицински университет Пловдив организира седмица за обучение на административен персонал, работещ по програма "Еразъм" (Erasmus Staff Training Week) от 1 до 5 юни. Това е първият и единствен засега медицински университет в страната, който събира 10 "Еразъм" координатори от университети в различни страни - Турция, Литва, Испания, Португалия, за да обменят добри практики по организирането на "Еразъм" програмата в университетите си, да представят и обсъдят проблемите на обмена на студенти и преподаватели. 

Идеята на домакините е да представят и възможностите на МУ Пловдив за качествено обучение на "Еразъм" студенти, да разширят академичното сътрудничество с други ВУЗ-ове в чужбина извън рамките на Еразъм програмата - съвместни проекти, привличане на студенти. 

Откриването е днес от 11 часа в 5-та аудитория на МУ-Пловдив.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Голямо задръстване на АМ "Тракия" край Пловдив
Иван Петков в първите редове на парада за 9 май в Москва
Митрофанова под Альоша в Пловдив: Хора, опомнете се
Кметът и строителните босове не се разбраха
ВиК Пловдив с важно съобщение
Съкровище в сърцето на Пловдив: Дар от папа Лъв XIII


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).