Ексклузивно: Умуват за дървена ваканция в Пловдив!

76865
27

Предвид прогнозите за голямо застудяване и обилни снеговалежи, които синоптиците вещаят, Plovdiv24.bg потърси отговор на въпроса възможно ли е в Пловдив и областта да бъде обявена дървена ваканция в началото на следващата седмица.
От общинската администрация заявиха за читателите на сайта ни, че най-вероятно в неделя ще бъде свикан Оперативен щаб. Именно той съвместно с представители на Регионалния инспекторат по образованието ще вземе окончателното решение, което ще бъде на база на метеорологичната обстановка в града под тепетата.
Припомняме, че по-рано днес климатологът доц. Георги Рачев прогнозира значителни валежи от сняг от четвъртък и последващо голямо застудяване, като на места температурите според него ще паднат и под минус 20 градуса.

Виж коментарите (27)
Още новини от Новини от Пловдив:
Окончателно: 100 лева е глобата за зъболекарката след трагедията ...
Брутална агресия от младеж с тротинетка на Гребната в Пловдив
53-ят випуск на Математическата гимназия завърши с впечатляващи р...
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...


Виж още: