Един от добрите ресторанти в Пловдив затвори врати

76720
3

Един от добрите ресторанти в Пловдив затвори врати. “Амстердамъ", който се намира на ул. “Константин Стоилов" над улица “Железарска", беше любимо място както на немалко пловдивчани, така и на стотици гости на града под тепетата. 

Още преди 20-ина дни обаче шеф Калинин обяви с пост в социалната мрежа Фейсбук, че се разделя с култовото място.

Мили приятели, скъпи гости! За мен и екипа на "АмстердамЪ" дойде момент, в който продължаваме напред и следващият месец ще ни бъде последен като стопани на ресторанта.

Бихме искали да превърнем тези 30 дни в празник на сетивата и да се насладим заедно на специални летни мезета и вкусни авторски ястия.

Затваряме една прекрасна страница от нашия живот и ще се радваме да го отпразнуваме и полеем с вас!

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: